Μεταπηδήστε στο περιεχόμενο
Home » Αναρτήσεις » Στοιχεία ΕΚΦΕ

Στοιχεία ΕΚΦΕ

Τα επικαιροποιημένα στοιχεία είναι διαθέσιμα και σε αρχείο excel:  Στοιχεία ΕΚΦΕ

ANAΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ – ΘΡΑΚΗ

1ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΕΒΡΟΥ)
Παναγιώτης Δελιακίδης
(Φυσικός)
3ο Γυμνάσιο Αλεξ/πολης
Ανθεμίου 3
68100 Αλεξανδρούπολη
2ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΕΒΡΟΥ)
Δημήτριος Μαραζίδης
(Γεωλόγος)
2ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας
Τέρμα Σαράντα Εκκλησιών
68200 Ορεστιάδα
3ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(ΡΟΔΟΠΗΣ)
Σοφία Κυριαζοπούλου
(Φυσικός)
2ο ΕΠΑΛ Κομοτηνής
Γ. Παπανδρέου &
Μ. Ανδρόνικου
69100 Κομοτηνή
4ΞΑΝΘΗΣ
(ΞΑΝΘΗΣ)
Γεώργιος Τσικρικώνης
(Χημικός)
1ο ΕΠΑΛ Ξάνθης
Νεάπολη
67100 Ξάνθη
5ΔΡΑΜΑΣ
(ΔΡΑΜΑΣ)
Παναγιώτης Παζούλης  (Φυσικός)
6ο Γυμνάσιο Δράμας
Περιφερειακός Κορυλόβου
66100 Δράμα
6ΚΑΒΑΛΑΣ
(ΚΑΒΑΛΑΣ)
Δέσποινα Παπαδοπούλου  (Χημικός)
6ο ΓΕΛ Καβάλας
Χρυσ. Σμύρνης 10
65404 Καβάλα

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
7ΣΕΡΡΩΝ
(ΣΕΡΡΩΝ)
Σωτήριος Μανδηλιώτης
(Γεωλόγος)
1ο Γυμν. Σερρών
Λ. Παπαπαύλου 30
62122 Σέρρες
8ΚΙΛΚΙΣ
(ΚΙΛΚΙΣ)
Ιάσων Κωσταρόπουλος
(Βιολόγος)
1ο ΓΕΛ Κιλκίς
Τέρμα παλαιά σφαγεία
61100 Κιλκίς
9ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
Μαρία Θεολόγου
(Χημικός)
ΕΠΑΛ Πολυγύρου
Σταδίου 1,
63100 Πολύγυρος
10ΚΕΝΤΡΟΥ
(ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Μαρία Τσακίρη
(Φυσικός)
4ο ΓΕΛ Καλαμαριάς, Μεγάλου Αλεξάνδρου και Ανατολικής Θράκης,
55134 Καλαμαριά
11ΤΟΥΜΠΑΣ
(ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Αναστασία Γκιγκούδη
(Χημικός)
4ο Γυμνάσιο Τούμπας
Κλεάνθους 30
Κ. Τούμπα
54453 Θεσ/νίκη
12ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Αθανάσιος Καρούτης
(Φυσικός)
2ο ΓΕΛ Νεάπολης
Στρατόπεδο Στρεμπενιώτη,
56701 Νεάπολη Θεσ/νίκης
13ΕΥΟΣΜΟΥ
(ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Θεόδωρος Πιερράτος
(Φυσικός)
1ο ΓΕΛ Ευόσμου,
Νεμέας και Θάλειας
56224 Εύοσμος
14ΕΔΕΣΣΑΣ
(ΠΕΛΛΑΣ)
Τιμολέων Αντωνέλης  (Φυσικός)
2ο ΓΕΛ Έδεσσας
Μελίνας Μερκούρη 18,
58200 Εδεσσα
15ΒΕΡΟΙΑΣ
(ΗΜΑΘΙΑΣ)
 
1ο ΕΠΑΛ Βέροιας
Σταδίου 123
59100 Βέροια
16ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
(ΠΙΕΡΙΑΣ)
Παναγιώτης Βελκόπουλος    (Φυσικός)
2ο ΓΕΛ Κατερίνης
Ηπείρου 10
60100 Κατερίνη

ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

17ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
(ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
Ασημάκης Καραμανίδης (Χημικός)
3ο ΓΕΛ Καστοριάς
Χλόη-Καστοριά
52100 Καστοριά
18ΚΟΖΑΝΗΣ
(ΚΟΖΑΝΗΣ)
Ελευθερία Παπαδέλη (Βιολόγος)
3ο ΓΕΛ Κοζάνης
Μακρυγιάννη 24,
50100 Κοζάνη
19ΦΛΩΡΙΝΑΣ
(ΦΛΩΡΙΝΑΣ)
Ευστάθιος Kατηκαρίδης
(Φυσικός)
Δ.Δ.Ε. Φλώρινας,
Κτήριο Αποκεντρωμένης Διοίκησης
Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας,
53100 Φλώρινα
20ΓΡΕΒΕΝΩΝ
(ΓΡΕΒΕΝΩΝ)

Δέσποινα Μίχου (Φυσικός)

ΕΠΑΛ Γρεβενών
1ο χλμ Εθν. οδού Κοζάνης-Γρεβενών
51100 Γρεβενά

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
21ΛΑΡΙΣΑΣ
(ΛΑΡΙΣΑΣ)
Δημήτρης Νάκος
(Φυσικός)
3ο ΓΕΛ Λάρισας
Τέρμα οδού Καρδίτσας
41334 Λάρισα
22ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
(ΛΑΡΙΣΑΣ)
Ηλίας Διδασκάλου
(Φυσικός)
1ο Γ/σιο Ελασσόνας,
Τέρμα 1ης Μεραρχίας,
40200 Ελασσόνα
23ΤΡΙΚΑΛΩΝ
(ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
Στέφανος Τσιαπάλας
(Φυσικός)
5ο Γ/σιο Τρικάλων
οδός Καλαμπάκας Σταυροπούλου
42100 Τρίκαλα
24ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
(ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
Αριστείδης Γκάτσης (Φυσικός)
    6937797888
5ο ΓΕΛ Καρδίτσας
Τέρμα Τρικάλων,
43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
25ΒΟΛΟΥ
(ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
Θεοδώρα Γουρλά
(Χημικός)
Πρώην Πολυκλαδικό Λύκειο,
Μελ. Μερκούρη & Γ. Δοξοπούλου
38446 Ν. Ιωνία Μαγνησίας

ΗΠΕΙΡΟΣ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
26ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
(ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
Νίκος Παναγιωτίδης (Φυσικός)
Γυμνάσιο Βελισσαρίου
Κερκύρας 3
45332 Ιωάννινα
27ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
(ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ)
Βασίλειος Νούσης
(Φυσικός)
1ο ΓΕΛ Ηγουμενίτσας
Αισχύλου 16
46100 Ηγουμενίτσα
28ΑΡΤΑΣ
(ΑΡΤΑΣ)
Ευάγγελος Ζάμπας (Φυσικός)
1o ΕΠΑΛ Άρτας
Πατριάρχου Αθηναγόρα
47100 Άρτα
29ΠΡΕΒΕΖΑΣ
(ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
Λιάνα Πανταζή
(Φυσικός)
2ο ΓΕΛ Πρέβεζας (Νέο Κτίριο)
Κολοκοτρώνη 1
48100 Πρέβεζα

ΝΗΣΙΑ ΙΟΝΙΟΥ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
30ΚΕΡΚΥΡΑΣ
(ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
Παναγιώτης Μουρούζης
(Φυσικός)
4ο ΓΕΛ Κερκυρας,
4η Πάροδος Εθνική Λευκίμης,
Παγκρατεϊκα,
49100 Κέρκυρα
31ΛΕΥΚΑΔΑΣ
(ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
Σπύρος Χόρτης
(Φυσικός)
Διεύθυνση Δευτ/μιας Εκπαίδευσης
Καραβέλα 21
31100 Λευκάδα
32ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
(ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ)
Αναστασία Μαγουλά (Χημικός)
Δ. Δελλαδέτσιμα
(Πλησίον Ξενία, είσοδος 5ο Νηπιαγωγείο), 28100 Αργοστόλι
33ΖΑΚΥΝΘΟΥ
(ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
Ιωάννα Αρβανιτάκη
(Βιολόγος)
2ο ΓΕΛ Ζακύνθου
Παναγούλα
29100 Ζάκυνθος

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
34ΑΓΡΙΝΙΟΥ
(ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ)
Σπύρος Τσοβόλας
(Φυσικός)
Εθν. οδός Αγρινίου-Αμφιλοχίας
ΕΠΑΛ Αγρινίου
30100 Αγρίνιο
35ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
(ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ)
Χαράλαμπος Μπαγιώργας
(Φυσικός)
ΓΕΛ Ευηνοχωρίου
30014 Ευηνοχώρι
36ΠΑΤΡΩΝ
(ΑΧΑΪΑΣ)
Δρ. Ανδρέας Νιώτης (Χημικός)
13ο Γυμνάσιο Πατρών
Αυστραλίας 62, Έξω Αγιά
26442 Πάτρα
37ΑΙΓΙΟΥ
(ΑΧΑΪΑΣ)
Γεώργιος Ζησιμόπουλος
(Φυσικός)
Κλεισούρας(πάροδος Κορίνθου)
1ο ΓΕΛ Αιγίου
25100 Αίγιο
38ΠΥΡΓΟΥ
(ΗΛΕΙΑΣ)
Νικόλαος Χαραλαμπάκης
(Φυσικός)
4ο Γ/σιο Πύργου
Τέρμα Ροφιά
27100 Πύργος

ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
39ΛΑΜΙΑΣ
(ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
Παναγιώτης Κουτσούμπας
(Φυσικός)
6ο ΓΕΛ Λαμίας
Σόλωνος 53     35132 Λαμία
40ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
(ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ)
 κενό
Κατσαντώνη 2
36100 Καρπενήσι
41ΑΜΦΙΣΣΑΣ
(ΦΩΚΙΔΑΣ)
 κενό
2ο Γ/σιο Άμφισσας
Γιδογιάννου 16
32100 Άμφισσα
42ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
(ΒΟΙΩΤΙΑΣ)
κενό
2ο ΓΕΛ Λιβαδειάς
Κοϊτσανοράχη,
32100 Λιβαδειά
43ΧΑΛΚΙΔΑΣ
(ΕΥΒΟΙΑΣ)
Δημήτρης  Μποτσάκης (Φυσικός)
ΓΕΛ Κανήθου
34100 Χαλκίδα

ΑΤΤΙΚΗ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
44ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
(ΑΘΗΝΑΣ Α’)
Παναγιώτης Στασινάκης (Βιολόγος)
Παν. Κυριακού 12
11521 Αθήνα
45ΟΜΟΝΟΙΑΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Α’)
Γεώργιος Κορακάκης (Χημικός)
63ο ΓΕΛ Αθηνών Ορφέως 93, 11855, Αθήνα
46Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Α’)
Ελένη Κάτανα
(Βιολόγος)
3ο ΓΕΛ Ν. Φιλαδέλφειας,
Θεσσαλονίκης & Λαχανά 7,
Ν. Φιλαδέλφεια
47ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Α’)
Τάκης Λάζος
(Φυσικός)
5ο ΓΕΛ Ηλιούπολης
Βουλιαγμένης 525
16341 Ηλιούπολη
48ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
(ΑΘΗΝΑΣ Β’)
Βασιλική Κωνσταντινοπούλου
(Βιολόγος)
2ο Γ/σιο Χαλανδρίου
Λεωφ. Πεντέλης και Αχαίας
15234 Χαλάνδρι
49Ν.ΙΩΝΙΑΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Β’)
κενό
3ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας
Δεμιρδεσίου 126
Ομορφοκλησσιά
14233 Ν. Ιωνία
50ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(ΑΘΗΝΑΣ Γ’)
Χρήστος Γεωργόπουλος
(Φυσικός)
Πίνδου-Δαβάκη 20
13561 Αγ. Ανάργυροι
51ΑΙΓΑΛΕΩ
(ΑΘΗΝΑΣ Γ’)
Μιχαήλ Φιλιόγλου
(Βιολόγος)
    6939239650
6ο ΓΕΛ Αιγάλεω Μίνωος & Προόδου
(ΤΕΙ Πειραιά)
12243 Αιγάλεω
52Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Δ’)
Νάσος Γκουρμπής
(Φυσικός)
2ο Γυμνάσιο Π. Φαλήρου
Τερψιθέας & 28ης Οκτωβρίου
17563 Π. Φάληρο
53ΑΛΙΜΟΥ
(ΑΘΗΝΑΣ Δ’)
Γεωργία Παπαγεωργάκη
(Φυσικός)
ΕΠΑ.Λ. Αργυρ/λης
Αναστάσεως 19
16452 Αργυρούπολη
54ΠΑΛΛΗΝΗΣ
(ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
κενό
A΄ΕΚΦΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Λεονταρίου και Κολλεγίου Παλλήνη
55ΑΧΑΡΝΩΝ
(ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
Δημήτρης Τριανταφύλλου

 (Γεωλόγος)

Γ/σιο Διαπολιτισμικής Εκ/σης Αχαρνών,
Αγ. Διονυσίου και Αιγαίου Πελάγους,
13675 Αχαρνές
56ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
(ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
Χρήστος Δέδες
(Φυσικός)
ΓΕΛ Μάνδρας
Ομήρου και Διομήδους
19600 Μάνδρα
57ΝΙΚΑΙΑΣ
(ΠΕΙΡΑΙΑ)
Ελένη Χαραλαμπάτου
(Χημικός)
3o ΓΕΛ Νίκαιας
Ακροπόλεως 53
18451 Νίκαια
58ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ
(ΠΕΙΡΑΙΑ)
Ηλίας Γαβρίλης
(Χημικός)
Δημήτρης Τριανταφύλλου

 (Γεωλόγος)

ΓΕΛ Καλλίπολης,
Μ. Χατζηκυριακού 27,
18539 Πειραιάς

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
59ΚΟΡΙΝΘΟΥ
(ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)
Κωνσταντίνος Βενέτης (Βιολόγος)
Γ/σιο Ισθμίας
Κυράς Βρύση
2010 Κόρινθος
60ΑΡΓΟΥΣ
(ΠΡΩΗΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ)
(ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Κλεοπάτρα Μανουσάκη
(Φυσικός)
    6947847879
Βασ. Αλεξάνδρου 22, 21100 Ναύπλιο
61ΤΡΙΠΟΛΗΣ
(ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Ιωάννης Κρατημένος
(Φυσικός)
ΓΕΛ Τεγέας
Αλέα Τεγέας
22012 Στάδιο
62ΣΠΑΡΤΗΣ
(ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
Ελένη Παλούμπα
(Χημικός)
ΕΠΑΛ Σπάρτης
Πάροδος Αγ. Βαρβάρας
23100 Σπάρτη
63ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
Άννα Σωτηροπούλου
(Φυσικός)
6ο & 4ο ΕΠΑΛ Καλαμάτας,
Αθηνών 170,
24100 Καλαμάτα

ΝΗΣΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
64ΛΕΣΒΟΥ
(ΛΕΣΒΟΥ)
Γιώργος Ρούγγος (Φυσικός, MRes)
Γ. Μούρα 10
81100 Μυτιλήνη
65ΧΙΟΥ
(ΧΙΟΥ)
Θέμης Σαλασίδης
(Φυσικός)
3ο ΓΕΛ Χίου
Χριστός Βαρβάσι
82100 Χίος
66ΣΑΜΟΥ
(ΣΑΜΟΥ)
Ελπινίκη Δεμερτζή (Φυσικός)
1ο & 2ο Γυμνάσιο Σάμου
Κανάρη 13
83100 Σάμος

ΝΗΣΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

67ΣΥΡΟΥ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Ζερλέντης Ιάκωβος (Χημικός)
Λιβάδια Μάννα
84100 Σύρος
68ΝΑΞΟΥ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Νικόλαος Βαθρακοκοίλης
(Φυσικός)
ΓΕΛ Χώρας Νάξου
84300 Νάξος
69ΘΗΡΑΣ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Νεκτάριος Μήλιος
(Χημικός)
Φηρά
84700 Θήρα
70ΜΗΛΟΥ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
 κενό
ΓΕΛ Μήλου
Πλάκα
84800 Μήλος
71ΑΝΔΡΟΥ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Λεωνίδας Πιάγκος
(Γεωλόγος)
ΓΕΛ Άνδρου
84500 Χώρα Άνδρου
72ΡΟΔΟΥ
(ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
κενό
2ο ΕΠΑΛ Ρόδου
Πάρ. Ρίτσου, Αγ. Απόστολοι
85100 Ρόδος
73ΚΩ
(ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
Ιωάννης Παπαδάκης
(Φυσικός)
    6972334664
Πλατεία Ευαγγελίστριας – Ασφενδιού,
85300 Κως, Τ.Θ. 3741

ΚΡΗΤΗ

Α/ΑΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗE-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
74ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΛΑΣΙΘΙΟΥ)
Μιχάλης Βιτωράκης (Χημικός)
ΕΠΑΛ Αγ. Νικολάου
72100 Αγ. Νικόλαος
75ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ο
(ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
Αστρινός Τσουτσουδάκης (Φυσικός)
6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
Πιτσουλάκη 24
71307 Ηράκλειο
76ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ο
(ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
Ειρήνη Δερμιτζάκη
(Φυσικός)
13ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Μάχης Κρήτης 52
71303 Ηράκλειο
77ΡΕΘΥΜΝΟΥ
(ΡΕΘΥΜΝΗΣ)
Κωνσταντίνος Χαλκιαδάκης (Φυσικός)
Πρώην Γ/σιο Αργυρούπολης
Αργυρούπολη
74100 Ρέθυμνο
78ΧΑΝΙΩΝ
(ΧΑΝΙΩΝ)
Νικόλαος Αναστασάκης (Φυσικός)
ΓΕΛ Ακρωτηρίου
Προφήτης Ηλίας
73100 Χανιά