Τελευταία ενημέρωση: Μάρτιος 2019. Τα στοιχεία είναι διαθέσιμα και σε αρχείο excel Στοιχεία ΕΚΦΕ

ANAΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΘΡΑΚΗ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
1 ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΕΒΡΟΥ)
Νικόλαος Κατσίκιας
(Φυσικός)
3ο Γυμνάσιο Αλεξ/πολης
Ανθεμίου 3
68100 Αλεξανδρούπολη
2 ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΕΒΡΟΥ)
Δημήτριος Μαραζίδης
(Γεωλόγος)
2ο Γυμνάσιο Ορεστιάδας
Τέρμα Σαράντα Εκκλησιών
68200 Ορεστιάδα
3 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(ΡΟΔΟΠΗΣ)
Σοφία Κυριαζοπούλου
(Φυσικός)
2ο ΕΠΑΛ Κομοτηνής
Γ. Παπανδρέου &
Μ. Ανδρόνικου
69100 Κομοτηνή
4 ΞΑΝΘΗΣ
(ΞΑΝΘΗΣ)
Παύλος Κουρτίδης
(Φυσικός)
1ο ΕΠΑΛ Ξάνθης
Νεάπολη
67100 Ξάνθη
5 ΔΡΑΜΑΣ
(ΔΡΑΜΑΣ)
Παναγιώτης Παζούλης  (Φυσικός)
6ο Γυμνάσιο Δράμας
Περιφερειακός Κορυλόβου
66100 Δράμα
6 ΚΑΒΑΛΑΣ
(ΚΑΒΑΛΑΣ)
Δέσποινα Παπαδοπούλου  (Χημικός)
6ο ΓΕΛ Καβάλας
Χρυσ. Σμύρνης 10
65404 Καβάλα

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
7 ΣΕΡΡΩΝ
(ΣΕΡΡΩΝ)
Σωτήριος Μανδηλιώτης
(Γεωλόγος)
1ο Γυμν. Σερρών
Λ. Παπαπαύλου 30
62122 Σέρρες
8 ΚΙΛΚΙΣ
(ΚΙΛΚΙΣ)
Ιάσων Κωσταρόπουλος
(Βιολόγος)
1ο ΓΕΛ Κιλκίς
Τέρμα παλαιά σφαγεία
61100 Κιλκίς
9 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
(ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

Μαρία Θεολόγου
(Χημικός)

ΕΠΑΛ Πολυγύρου
Σταδίου 1,
63100 Πολύγυρος
10 ΚΕΝΤΡΟΥ
(ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Μαρία Τσακίρη
(Φυσικός)
4ο ΓΕΛ Καλαμαριάς, Μεγάλου Αλεξάνδρου και Ανατολικής Θράκης,
55134 Καλαμαριά
11 ΤΟΥΜΠΑΣ
(ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Αναστασία Γκιγκούδη
(Χημικός)
4ο Γυμνάσιο Τούμπας
Κλεάνθους 30
Κ. Τούμπα
54453 Θεσ/νίκη
12 ΝΕΑΠΟΛΗΣ
(ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Αθανάσιος Καρούτης
(Φυσικός)
2ο ΓΕΛ Νεάπολης
Στρατόπεδο Στρεμπενιώτη,
56701 Νεάπολη Θεσ/νίκης
13 ΕΥΟΣΜΟΥ
(ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
Θεόδωρος Πιερράτος
(Φυσικός)
1ο ΓΕΛ Ευόσμου,
Νεμέας και Θάλειας
56224 Εύοσμος
14 ΕΔΕΣΣΑΣ
(ΠΕΛΛΑΣ)
Τιμολέων Αντωνέλης  (Φυσικός)
2ο ΓΕΛ Έδεσσας
Μελίνας Μερκούρη 26,
58200 Εδεσσα
15 ΒΕΡΟΙΑΣ
(ΗΜΑΘΙΑΣ)
Φωτεινή Δεληγιάννη
(Φυσικός)
1ο ΕΠΑΛ Βέροιας
Σταδίου 123
59100 Βέροια
16 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
(ΠΙΕΡΙΑΣ)
Νικόλαος Ιωάννου
(Φυσικός)
2ο ΓΕΛ Κατερίνης
Ηπείρου 10
60100 Κατερίνη

ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
17 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
(ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ)
Ασημάκης Καραμανίδης (Χημικός)
3ο ΓΕΛ Καστοριάς
Χλόη-Καστοριά
52100 Καστοριά
18 ΚΟΖΑΝΗΣ
(ΚΟΖΑΝΗΣ)
Ελευθερία Παπαδέλη (Βιολόγος)
3ο ΓΕΛ Κοζάνης
Μακρυγιάννη 24,
50100 Κοζάνη
19 ΦΛΩΡΙΝΑΣ
(ΦΛΩΡΙΝΑΣ)
Ευστάθιος Kατηκαρίδης
(Φυσικός)
Δ.Δ.Ε. Φλώρινας,
Κτήριο Αποκεντρωμένης Διοίκησης 
Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας,
53100 Φλώρινα
20 ΓΡΕΒΕΝΩΝ
(ΓΡΕΒΕΝΩΝ)
Αναστασία Χρυσοστόμου
(Βιολόγος)
ΕΠΑΛ Γρεβενών
1ο χλμ Εθν. οδού Κοζάνης-Γρεβενών
51100 Γρεβενά

ΘΕΣΣΑΛΙΑ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
21 ΛΑΡΙΣΑΣ
(ΛΑΡΙΣΑΣ)
Δημήτρης Νάκος
(Φυσικός)
3ο ΓΕΛ Λάρισας
Τέρμα οδού Καρδίτσας
41334 Λάρισα
22 ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
(ΛΑΡΙΣΑΣ)
Ηλίας Διδασκάλου
(Φυσικός)
1ο Γ/σιο Ελασσόνας,
Τέρμα 1ης Μεραρχίας,
40200 Ελασσόνα
23 ΤΡΙΚΑΛΩΝ
(ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
Στέφανος Τσιαπάλας
(Φυσικός)
5ο Γ/σιο Τρικάλων
οδός Καλαμπάκας Σταυροπούλου
42100 Τρίκαλα
24 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
(ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
Αριστείδης Γκάτσης (Φυσικός)
5ο ΓΕΛ Καρδίτσας
Τέρμα Τρικάλων,
43100 ΚΑΡΔΙΤΣΑ
25 ΒΟΛΟΥ
(ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
Θεοδώρα Γουρλά
(Χημικός)
Πρώην Πολυκλαδικό Λύκειο,
Μελ. Μερκούρη & Γ. Δοξοπούλου
38446 Ν. Ιωνία Μαγνησίας

ΗΠΕΙΡΟΣ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
26 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
(ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
Δημήτριος Κόρακας (Χημικός)
Γυμνάσιο Βελησσαρίου
Κερκύρας 3
45500 Ιωάννινα
27 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
(ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ)
Βασίλειος Νούσης
(Φυσικός)
1ο ΓΕΛ Ηγουμενίτσας
Αισχύλου 16
46100 Ηγουμενίτσα
28 ΑΡΤΑΣ
(ΑΡΤΑΣ)
Ευάγγελος Ζάμπας (Φυσικός)
1o ΕΠΑΛ Άρτας
Πατριάρχου Αθηναγόρα
47100 Άρτα
29 ΠΡΕΒΕΖΑΣ
(ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
Γιαννούλα (Λιάνα) Πανταζή
(Φυσικός)
2ο ΓΕΛ Πρέβεζας (Νέο Κτίριο)
Κολοκοτρώνη 1
48100 Πρέβεζα

ΝΗΣΙΑ ΙΟΝΙΟΥ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
30 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
(ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
Παναγιώτης (Πάνος) Μουρούζης
(Φυσικός)
4ο ΓΕΛ Κερκυρας,
4η Πάροδος Εθνική Λευκίμης,
Παγκρατεϊκα,
49100 Κέρκυρα
31 ΛΕΥΚΑΔΑΣ
(ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
Σπύρος Χόρτης 
(Φυσικός)
Διεύθυνση Δευτ/μιας Εκπαίδευσης
Καραβέλα 21
31100 Λευκάδα 
32 ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ
(ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ)
 Αναστασία Μαγουλά (Χημικός)
Μαθητική Εστία Λάσση
28100 Αργοστόλι
33 ΖΑΚΥΝΘΟΥ
(ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
Ιωάννα Αρβανιτάκη
(Βιολόγος)
2ο ΓΕΛ Ζακύνθου
Παναγούλα
29100 Ζάκυνθος

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
34 ΑΓΡΙΝΙΟΥ
(ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ)
Σπύρος Τσοβόλας
(Φυσικός)
Εθν. οδός Αγρινίου-Αμφιλοχίας
ΕΠΑΛ Αγρινίου
30100 Αγρίνιο
35 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
(ΑΙΤΩΛ/ΝΙΑΣ)
Χαράλαμπος Μπαγιώργας
(Φυσικός)
ΓΕΛ Ευηνοχωρίου
30014 Ευηνοχώρι
36 ΠΑΤΡΩΝ
(ΑΧΑΪΑΣ)

Ανδρέας Νιώτης (Χημικός)

13ο Γυμνάσιο Πατρών
Αυστραλίας 62, Έξω Αγιά
26442 Πάτρα
37 ΑΙΓΙΟΥ
(ΑΧΑΪΑΣ)
Γεώργιος Ζησιμόπουλος
(Φυσικός)
Κλεισούρας(πάροδος Κορίνθου)
1ο ΓΕΛ Αιγίου
25100 Αίγιο
38 ΠΥΡΓΟΥ
(ΗΛΕΙΑΣ)
Ηλίας Καλογήρου
(Φυσικός)
4ο Γ/σιο Πύργου
Τέρμα Ροφιά
27100 Πύργος

ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
39 ΛΑΜΙΑΣ
(ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
Παναγιώτης Κουτσούμπας
(Φυσικός)
6ο ΓΕΛ Λαμίας
Σόλωνος 53     35132 Λαμία
40 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ
(ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ)

 κενό

Κατσαντώνη 2
36100 Καρπενήσι
41 ΑΜΦΙΣΣΑΣ
(ΦΩΚΙΔΑΣ)
 κενό

2ο Γ/σιο Άμφισσας
Γιδογιάννου 16
32100 Άμφισσα
42 ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ
(ΒΟΙΩΤΙΑΣ)
Γαρυφαλιά (Λίτσα) Σακελαρίου
(Βιολόγος)
2ο ΓΕΛ Λιβαδειάς
Κοϊτσανοράχη,
32100 Λιβαδειά
43 ΧΑΛΚΙΔΑΣ
(ΕΥΒΟΙΑΣ)
 Γιάννης Μίχας (Φυσικός)
ΓΕΛ Κανήθου
34100 Χαλκίδα

ΑΤΤΙΚΗ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
44 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
(ΑΘΗΝΑΣ Α')
Παναγιώτης Στασινάκης (Βιολόγος)
Παν. Κυριακού 12
11521 Αθήνα
45 ΟΜΟΝΟΙΑΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Α')
Γεώργιος Κορακάκης (Χημικός)
63ο ΓΕΛ Αθηνών Ορφέως 93, 11855, Αθήνα
46 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Α')
Ελένη Κάτανα
(Βιολόγος)
3ο ΓΕΛ Ν. Φιλαδέλφειας,
Θεσσαλονίκης & Λαχανά 7,
Ν. Φιλαδέλφεια
47 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Α')
Τάκης Λάζος
(Φυσικός)
5ο ΓΕΛ Ηλιούπολης
Βουλιαγμένης 525
16341 Ηλιούπολη
48 ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
(ΑΘΗΝΑΣ Β')

Βασιλική Κωνσταντινοπούλου
(Βιολόγος)

2ο Γ/σιο Χαλανδρίου
Λεωφ. Πεντέλης και Αχαίας
15234 Χαλάνδρι
49 Ν.ΙΩΝΙΑΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Β')
Μαρίνα Στέλλα
(Φυσικός)
3ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας
Δεμιρδεσίου 126
Ομορφοκλησσιά
14233 Ν. Ιωνία
50 ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(ΑΘΗΝΑΣ Γ')
Χρήστος Γεωργόπουλος
(Φυσικός)
Πίνδου-Δαβάκη 20
13561 Αγ. Ανάργυροι
51 ΑΙΓΑΛΕΩ
(ΑΘΗΝΑΣ Γ')
Μιχαήλ Φιλιόγλου
(Βιολόγος)
6ο ΓΕΛ Αιγάλεω Μίνωος & Προόδου
(ΤΕΙ Πειραιά)
12243 Αιγάλεω
52 Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
(ΑΘΗΝΑΣ Δ')
Μάρθα Γεωργίου
(Βιολόγος)
2ο Γυμνάσιο Π. Φαλήρου
Τερψιθέας & 28ης Οκτωβρίου
17563 Π. Φάληρο
53 ΑΛΙΜΟΥ
(ΑΘΗΝΑΣ Δ')
Χριστόφορος Στογιάννος
(Φυσικός)
ΕΠΑ.Λ. Αργυρ/λης
Αναστάσεως 19
16452 Αργυρούπολη
54 ΠΑΛΛΗΝΗΣ
(ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
Γεώργιος Κατσίγιαννης
(Χημικός)
A΄ΕΚΦΕ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ο ΓΕΛ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Λεονταρίου και Κολλεγίου Παλλήνη
55 ΑΧΑΡΝΩΝ
(ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
Χρυσάνθη (Σίσσυ) Τζιωρτζιώτη
(Φυσικός)
Γ/σιο Διαπολιτισμικής Εκ/σης Αχαρνών,
Αγ. Διονυσίου και Αιγαίου Πελάγους,
13675 Αχαρνές
56 ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
(ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
Χρήστος Δέδες
(Φυσικός)
ΓΕΛ Μάνδρας
Ομήρου και Διομήδους
19600 Μάνδρα
57 ΝΙΚΑΙΑΣ
(ΠΕΙΡΑΙΑ)
Ελένη Χαραλαμπάτου
(Χημικός)
3o ΓΕΛ Νίκαιας
Ακροπόλεως 53
18451 Νίκαια
58 ΚΑΛΛΙΠΟΛΗΣ
(ΠΕΙΡΑΙΑ)
Ηλίας Γαβρίλης
(Χημικός)
ΓΕΛ Καλλίπολης,
Μ. Χατζηκυριακού 27,
18539 Πειραιάς

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
59 ΚΟΡΙΝΘΟΥ
(ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)
Κωνσταντίνος Βενέτης (Βιολόγος)
Γ/σιο Ισθμίας
Κυράς Βρύση
2010 Κόρινθος
60 ΑΡΓΟΥΣ
(ΠΡΩΗΝ ΝΑΥΠΛΙΟΥ)
(ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ)
Κλεοπάτρα Μανουσάκη
(Φυσικός)
Βασ. Αλεξάνδρου 22, 21100 Ναύπλιο
61 ΤΡΙΠΟΛΗΣ
(ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
Ιωάννης Κρατημένος
(Φυσικός)
ΓΕΛ Τεγέας
Αλέα Τεγέας
22012 Στάδιο
62 ΣΠΑΡΤΗΣ
(ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
Ελένη Παλούμπα
(Χημικός)
ΕΠΑΛ Σπάρτης
Πάροδος Αγ. Βαρβάρας
23100 Σπάρτη
63 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
Άννα Σωτηροπούλου
(Φυσικός)
6ο & 4ο ΕΠΑΛ Καλαμάτας,
Αθηνών 170,
24100 Καλαμάτα

ΝΗΣΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
64 ΛΕΣΒΟΥ
(ΛΕΣΒΟΥ)
Γιώργος Ρούγγος (Φυσικός)
Γ. Μούρα 10
81100 Μυτιλήνη
65 ΧΙΟΥ
(ΧΙΟΥ)
Θέμης Σαλασίδης
(Φυσικός)
3ο ΓΕΛ Χίου
Χριστός Βαρβάσι
82100 Χίος
66 ΣΑΜΟΥ
(ΣΑΜΟΥ)
 κενό
1ο & 2ο Γυμνάσιο Σάμου
Κανάρη 13
83100 Σάμος

ΝΗΣΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
67 ΣΥΡΟΥ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Καλλιόπη Κωνσταντινίδου
(Βιολόγος)
Λιβάδια Μάννα
84100 Σύρος
68 ΝΑΞΟΥ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Νικόλαος Βαθρακοκοίλης
(Φυσικός)
ΓΕΛ Χώρας Νάξου
84300 Νάξος
69 ΘΗΡΑΣ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Νεκτάριος Μήλιος
(Χημικός)
Φηρά
84700 Θήρα
70 ΜΗΛΟΥ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)

 κενό

ΓΕΛ Μήλου
Πλάκα
84800 Μήλος
71 ΑΝΔΡΟΥ
(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
Λεωνίδας Πιάγκος
(Γεωλόγος)
ΓΕΛ Άνδρου
84500 Χώρα Άνδρου
72 ΡΟΔΟΥ
(ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
Ευστράτιος Καρβέλας
(Φυσικός)
2ο ΕΠΑΛ Ρόδου
Πάρ. Ρίτσου, Αγ. Απόστολοι
85100 Ρόδος
73 ΚΩ
(ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
Ιωάννης Παπαδάκης 
(Φυσικός)
Πλατεία Ευαγγελίστριας - Ασφενδιού,
85300 Κως, Τ.Θ. 3741

ΚΡΗΤΗ

Α/Α ΕΚΦΕ
(Δ.Δ.Ε.)
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ
(ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ)
ΤΗΛΕΦΩΝΟ
FAX
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ E-mail
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ
74 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
(ΛΑΣΙΘΙΟΥ)
 κενό
ΕΠΑΛ Αγ. Νικολάου
72100 Αγ. Νικόλαος
75 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ο
(ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
Αστρινός Τσουτσουδάκης (Φυσικός)
6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
Πιτσουλάκη 24
71307 Ηράκλειο
76 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ο
(ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
Ειρήνη Δερμιτζάκη
(Φυσικός)
13ο ΓΕΛ Ηρακλείου
Μάχης Κρήτης 52
71303 Ηράκλειο
77 ΡΕΘΥΜΝΟΥ
(ΡΕΘΥΜΝΗΣ)
Κωνσταντίνος Χαλκιαδάκης (Φυσικός)
Πρώην Γ/σιο Αργυρούπολης
Αργυρούπολη
74100 Ρέθυμνο
78 ΧΑΝΙΩΝ
(ΧΑΝΙΩΝ)
Νικόλαος Αναστασάκης (Φυσικός)
ΓΕΛ Ακρωτηρίου
Προφήτης Ηλίας
73100 Χανιά